Zaznacz stronę

Poznajmy się

Być może są na sali osoby pamiętające mojego pierwszego bloga pod tą domeną. To było jakieś 10 lat temu, byłam wtedy obiecującym radiowym głosem i studentką totalnie nieprzyszłościowego a zarazem ciekawego kierunku jakim jest historia. Mieszkałam w Toruniu, pisałam czasem mniej a czasem bardziej zabawne tekściki blogowe. Podobno jeden z nich wywołał małą burzę, a nad moją głową zawisło widmo pozwu o zniesławienie. Fajne czasy.

Dekada minęła jak z bicza trzasł a ja postanowiłam skorzystać z niepowtarzalnej okazji jaką są okrągłe rocznice i przywrócić do życia moje miejsce w Internecie. 

Kim w ogóle jestem? Ciekawą świata i aktywną kobietą, która poluje na nowe wyzwania. W swoim życiu robiłam różne rzeczy – byłam sprzedawcą, dziennikarzem, redaktorem portalu, marketingowcem, pijarowcem, copywriterem i social media managerem. Prowadziłam szkolenia dla przedsiębiorców  i pracowałam nad strategiami komunikacji różnych marek w mediach społecznościowych. Zarządzam projektami – tymi dużymi i długofalowymi i krótkimi, szybkimi strzałami. Aktualnie pełnię funkcję mamy na półtora etatu dla mojej córki. Plan jest taki, żeby za dwa lata centrum dowodzenia światem przenieść na jedną z plaż na Bali. Zostań i sprawdź czy to się stanie. 

 

 

Może zrobimy coś razem?

Jeśli intuicja podpowiada Tobie, że mogę być właściwą osobą do współpracy przy Twoim projekcie – posłuchaj jej i napisz do mnie. Porozmawiajmy, być może razem zrobimy niesamowite rzeczy. 

 

Ostatnie wpisy na blogu

 

Dasz się zabić dla pracy?

Mówi się, że dziennikarze są w stanie zrobić absolutnie wszystko, by zdobyć materiał. Byłam dziennikarzem z ambicjami, więc chciałam zrobić o wiele więcej.  Facebook dziś przypomniał mi zdarzenie sprzed sześciu lat. Postanowiłam się podzielić emocjami, które...

W poszukiwaniu nowych możliwości

Tak, jak każde czasopismo, mniejsze lub większe, na otwarciu wita czytelnika tak zwanym wstępniakiem redaktora naczelnego tak i tekst na otwarcie bloga być powinien. Tylko o czym tu pisać, skoro to dopiero początek?