Zaznacz stronę

Pobierz darmowy e-book

Oddaję w Twoje ręce Daily Fast and Low CookBook z propozycją dziennego jadłospisu w duchu lowcarb czyli diety nisko węglowodanowej. Jest to przedsmak tego, nad czym pracuję od jakiegoś czasu, czyli e-booka z 50 propozycjami posiłków nisko węglowodanowych. 

Te kulinarne propozycje to efekt moich kuchennych eksperymentów. Celem było stworzenie jadłospisu opartego o łatwo dostępne produkty i posiłki, które nie wymagają kunsztu zawodowego kucharza – jednym słowem szybkie, łatwe do przygotowania dla każdego a jednocześnie smaczne, co pozwoli Tobie zapomnieć, że jesteś na diecie. 

Wybór dań nisko węglowodanowych jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce ograniczyć spożycie cukrów, ale nie ma ochoty eliminować ich całkowicie. To też idealna propozycja dla osób, które w relatywnie szybkim tempie chciałyby zrzucić nadprogramowe kilogramy. 

W tym mini e-booku znajdziesz propozycję jadłospisu na cały dzień z uwzględnieniem tabeli wartości odżywczych dla każdego posiłku, a także listę potrzebnych produktów, która usprawni Twoje zakupy. 

Mam nadzieje, że ta propozycja przypadnie Tobie do gustu. Czekam na Twoją opinię, mam nadzieję, że się nią podzielisz. To mój pierwszy mini e-book, dlatego każda sugestia będzie dla mnie niezwykle cenna.

Jestem wdzięczna i szczęśliwa, że mój Daily Fast And Low CookBook trafił w Twoje ręce. Mam nadzieję, że przyczyni się do tego, że konsumpcja zawartych w nim propozycji kulinarnych sprawi Tobie taką samą radość, jak mi stworzenie tego jadłospisu. 

Smacznego!